Pokaż się na letniej scenie w Galerii Tomaszów | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

Pokaż się na letniej scenie w Galerii Tomaszów

19.06.2024

Galeria Tomaszów oraz stowarzyszenie Tomaszów Mazowiecki Nasz Wspólny Dom, zapraszają wszystkich młodych mieszkańców Tomaszowa oraz okolic do udziału w wyjątkowym projekcie. Będzie można zaprezentować swoją twórczość w przestrzeni Galerii Tomaszów. 

-Wiemy, że w naszym mieście i regionie jest wiele zdolnych młodych osób. Czasami, z różnych powodów, ich twórczość nigdy nie ujrzała światła dziennego albo nie wybrzmiała należycie. Napisane wiersze zostają w szufladzie, namalowane obrazy, stworzone grafiki i zdjęcia zostają w zaciszu czterech ścian, muzykę graną na instrumentach słyszeli tylko sąsiedzi a jak śpiew to tylko pod przysłowiowym prysznicem. Chcemy dać możliwość pokazania się tym wszystkim mniej lub bardziej cichym artystom. Dlatego oddajemy scenę młodym – dosłownie i w przenośni - mówią organizatorzy akcji.

W wakacyjne dwa lub cztery piątki (do potwierdzenia), na terenie zewnętrznym galerii stanie scena wraz z nagłośnieniem i oświetleniem, na której każdy chętny będzie mógł się zaprezentować. W przestrzeni centrum, do dyspozycji będzie miejsce oraz sztalugi na ekspozycję prac malarskich, graficznych, zdjęć oraz wszystkich innych statycznym form sztuki (np. rzeźba). Całości będą towarzyszyć rozmowy z gośćmi a klimat wydarzenia – luźny, klubowy, ma sprzyjać spotkaniom.

Chcesz wystąpić, zaprezentować swoje prace? Zgłoś się! Zgłoszenia przyjmowane są telefoniczne: 609 324 272 lub mailowo:stowarzyszenietmnwd@gmail.com. W treści maila prosimy napisać co chcesz zaprezentować. Do zobaczenia na letniej scenie młodych!

Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo