Ruszają zapisy na półkolonie z KS Arena | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

Ruszają zapisy na półkolonie z KS Arena

07.05.2024

Warto już dzisiaj pomyśleć o wakacjach i zapewnieniu atrakcji dzieciom i młodzieży. Właśnie ruszają zapisy na półkolonie organizowane przez Klub Sportowy Arena. Podobnie jak w latach ubiegłych na uczestników będzie czekało mnóstwo atrakcji. 

Zajęcia wakacyjne z Klubem Sportowym Arena odbywać się będą w dwóch turnusach od 8-12 lipca 2024 r. (I Turnus) oraz 15-19 lipca 2014 r. (II Turnus). W ofercie można znaleźć całą moc atrakcji, od zajęć sportowo-rekreacyjnych po warsztaty edukacyjne i animacje. Na tym jednak nie koniec, bo do listy dołączą warsztaty Ninja i ścianka wspinaczkowa! Młodzi zawodnicy zmierzą się na wyjątkowym torze przeszkód a także sami sprawdzą czym jest słynny Bouldering.

Jak co roku uczestnicy będą mieć zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach od 8:00 do 16:00, ubezpieczenie a także dwa posiłki dziennie. Na podopiecznych czekać będzie pamiątkowy prezent a dodatkowo dzieci pojadą również na wycieczkę NIESPODZIANKĘ!

Półkolonie z Magdą i Izabelą z pewnością rozweselą nie jedną dziecięcą buzię.

Warto się śpieszyć, bo limit miejsc jest ograniczony (30 uczestników na każdym turnusie)!

Więcej informacji na stronie www.arenalodowa.pl

Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo