Ruszyły zapisy na 43. Bieg im. Bronisława Malinowskiego w Tomaszowie Maz. | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

Ruszyły zapisy na 43. Bieg im. Bronisława Malinowskiego w Tomaszowie Maz.

04.06.2024

8 września 2024 roku ulicami miasta Tomaszowa Mazowieckiego po raz 43. zostanie przeprowadzony Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego. Uczestnicy zawodów będą rywalizować w Biegu Głównym na dystansie 10 km. Odbędzie się również Bieg Rekreacyjny. Start i meta zaplanowane zostały na  placu Kościuszki. Właśnie ruszyły zgłoszenia na bieg główny.

ZGŁOSZENIA:

- W Biegu Rekreacyjnym zgłoszenia uczestników oraz wpłaty należy dokonać w dniu imprezy (nie na konto organizatora) w biurze zawodów. Zgłoszenia grup zorganizowanych przyjmowane będą do godz. 8:30. Opiekun grupy zobowiązany jest do posiadania listy zawodników oraz wymaganych do biegu deklaracji.

- Zgłoszenia do Biegu Głównego na dystansie 10 km przyjmowane będą drogą elektroniczną do dnia 1 września 2024 roku. Link do strony z zapisami i wpłatami wpisowego:

https://zapisy.domtel-sport.pl/43-ogolnopolski-tomaszowski-bieg-im-bronislawa-malinowskiego-v12184

CELE BIEGU:

- Uczczenie pamięci wybitnego reprezentanta Polski w biegu na 3000 m z przeszkodami, złotego medalisty olimpijskiego (1980, Moskwa), srebrnego medalisty olimpijskiego (1976, Montreal), IV miejsce (1972, Monachium), mistrza Europy (1974, Rzym i 1978, Praga), mistrza Europy Juniorów na 2000 m z przeszkodami (1970, Paryż) oraz wicemistrza świata w biegu przełajowym (1979, Limerick, Irlandia).

- Popularyzacja biegania jako powszechnie dostępnej formy rekreacji oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

We wszystkich sprawach dotyczących imprezy prosimy kontaktować się z biurem głównego organizatora, które mieści się w Tomaszowie Mazowieckim:

Stowarzyszenie Abstynenckie „Azyl”
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Jałowcowa 13c
tel. 512 993 041
e-mail: azyltomaszow@poczta.onet.pl

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w regulaminie (w załączniku).

Do pobrania
regulamin-43.-ogolnopolskiego-tomaszowskiego-biegu-im.-b.-malinowskiego.docx [-OGOLNOPOLSKIEGO-TOMASZOWSKIEGO-BIEGU-IM | 652.43 KB] Pobierz
Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo