Strefa Dmuchańców w Arenie Lodowej w Tomaszowie Maz. otwarta! | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

Strefa Dmuchańców w Arenie Lodowej w Tomaszowie Maz. otwarta!

17.06.2024

Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza wszystkie dzieci na Strefę Dmuchańców, jedyne takie miejsce w Tomaszowie i i okolicy.  Ten niezwykły park rozrywki jest czynny bez względu na pogodę! Podczas Strefy Kibica, czyli gdy mecze na Euro 2024 gra polska reprezentacja, dzieci dmuchańce mogą wypróbować za darmo. 

Na Strefę Dmuchańców, która została otwarta w Arenie Lodowej, składają się m.in. dmuchane place zabaw, kula do zbijania, dmuchana góra wspinaczkowa i zjeżdżalnia. Strefa czynna jest codziennie w godzinach otwarcia Areny Lodowej, bez względu na warunki pogodowe.  

Strefa dostępna jest dla dzieci w wieku od 4-13 lat (wzrost 100 cm - 160 cm) wyłącznie pod opieką dorosłej osoby. Całodziennie wejście do Strefy Dmuchańców w Arenie Lodowej to jedynie 28 zł z Kartą Tomaszowianina i 35 zł bez karty. Jest również możliwość rezerwacji grupowych m.in. dla przedszkoli, wycieczek, z okazji urodzin lub innych wydarzeń. 

Dodatkowo jest możliwość połączenia Strefy Dmuchańców z torem kartingowym. Podczas Strefy Kibica, czyli gdy mecze na Euro 2024 gra polska reprezentacja, dzieci dmuchańce mogą wypróbować za darmo. 

Rezerwacji można dokonywać na adresem: rezerwacjegrupowe@arenalodowa.pl.

Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo