Strefa Kibica Euro 2024 w Arenie Lodowej | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

Strefa Kibica Euro 2024 w Arenie Lodowej

07.06.2024

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej. W Arenie Lodowej powstanie specjalna strefa kibica, gdzie bezpłatnie będzie można obejrzeć wszystkie mecze reprezentacji Polski. 

Dla wszystkich kibiców do dyspozycji będzie strefa gastronomiczna z piwem oraz foodtruck. Arena Lodowa serdecznie zaprasza do wspólnego kibicowania.

Przeżyj niezwykłe sportowe emocje z Areną Lodową!. Obejrzyj mecze Polaków w najlepszej jakości 4K na dużym, aż 60 metrowym (10x6) ekranie w miłej i komfortowej atmosferze. Podczas, gdy Ty przeżywać będziesz te niezwykłe emocje, Twoje dziecko BEZPŁATNIE (wyjątkowo podczas meczy reprezentacji) i bezpiecznie skorzysta z jedynego w regionie parku dmuchańców, jakiego w Tomaszowie jeszcze nie było o wymiarach aż 600 metrów kwadratowych z między innymi 8 metrową zjeżdzalnią. Park ten z pewnością zapewni Twojemu dziecku atrakcje na czas całego meczu, a Ty nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo spokojnie oddasz się sportowym emocjom.

Harmonogram spotkań w Strefie Kibica:

  • 16.06 godzina: 15:00 - Polska - Holandia 
  • 21.06 godzina: 18:00 - Polska  - Austria 
  • 25.06 godzina: 18:00 - Francja  - Polska 
Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo