Koncerty parkowe w Parku Solidarność | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

Koncerty parkowe w Parku Solidarność

Dla dwojga
Dla rodzin
Młodzież
Seniorzy
Single
Kategoria
Kulturalne
Miejsce
Park Solidarność, Tomaszów Mazowiecki
Wstęp
wolny
Opis wydarzenia

W każdą niedzielę wakacji w Parku Solidarność będą rozbrzmiewać dźwięki muzyki klastycznej, a to za sprawą współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim i cyklu koncertów parkowych. Na muszli wystąpią zarówno uczniowie i nauczyciele szkoły muzycznej, jak i profesjonalni muzycy.

Harmonogram niedzielnych koncertów muzyki klasycznej:

6 lipca godz. 18 - Państwowa Szkoła Muzyczna - muzyka gitarowa

13 lipca godz. 18 - Maciej Wiśniewski - Repertuar Chopinowski  

20 lipca godz. 18 - Państwowa Szkoła Muzyczna - muzyka akordeonowa

27 lipca godz. 18 -  Aleami Piano Duo -  "Fortepianowe pejzaże na 4 ręce" - najbardziej znane utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w aranżacjach na 4 ręce.

3 sierpnia godz. 18 - Państwowa Szkoła Muzyczna - muzyka fortepianowa

10 sierpnia godz. 18 -  Juliusz Goniarski - "Chopin, Liszt, Ravel. Wielcy wizjonerzy.”

17 sierpnia godz. 18 - Aleami Piano Duo - "Od Bacha do Blue Note"

24 sierpnia godz. 18 - Państwowa Szkoła Muzyczna - muzyka operowa 

Polecane wydarzenia

ZABAWY PODWÓRKOWE I PLASTYCZNE W MCK – WAKACYJNE BEZPŁATNE Z…

Miejskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 7–12 lat na radosne, bezpłatne zajęcia wakacyjne. To świetna…

Koncerty parkowe w Parku Solidarność

W każdą niedzielę wakacji w Parku Solidarność będą rozbrzmiewać dźwięki muzyki klastycznej, a to za sprawą…

"Dary lata" wystawa w Skansenie Rzeki Pilicy

W świetlicy Skansenu Rzeki Pilicy do końca sierpnia będzie można oglądać wystawę „Dary lata” – martwa natura…

Letnie ślizgawki w Arenie Lodowej

Kiedy myślisz, że wakacje to tylko plaża, Arena podsuwa pomysł: „A może tak... poślizgać się w krótkich…
Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo