Letnia Scena Artystyczna - Dave Bo + DJ | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

Letnia Scena Artystyczna - Dave Bo + DJ

Dla rodzin
Młodzież
Seniorzy
Single
Kategoria
Kulturalne
Miejsce
Przystań nad Pilicą, ul. PCK, Tomaszów Mazowiecki
Wstęp
wolny
Opis wydarzenia

MCK zaprasza na trzeci z wakacyjnych koncertów w cyklu Letnia Scena Artystyczna. Będą przeboje w aranżacjach na saksofon, okazja do potańczenia i odpoczynku po pracy przy dobrej muzyce. Kto zagra tym razem? Światowej klasy saksofonista i producent muzyczny Dave Bo (Dawid Bocz), któremu towarzyszył będzie DJ Norbert z Eventovni. Dave jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach.

W swojej dotychczasowej karierze współpracował z najpopularniejszymi DJ-ami z kraju i ze świata. Brał też udział w różnych projektach, m.in. z Ewą Minge przy Fashion Show (France), Mixology Night (Dubaj), Veto Social Club (Ibiza) itp.

Jego produkcje pojawiają się w europejskich stacjach radiowych, takich jak: Sunshine Live (Niemcy), bigFM (Niemcy), Helax (Czechy), Eska oraz RMF FM. Obecnie razem z DJ-em PESHO tworzy polski duet producencki, który wydaje swoje utwory w największej klubowej wytwórni w Niemczech – Kontor Records. Najnowszy singiel tego duetu „Lemon Tree” podbija również polskie listy przebojów.

W Tomaszowie Mazowieckim Dave Bo zaprezentuje projekt „Sax in the City”. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Dodatkowo już od godz. 19 w ramach Open Stage będzie można posłuchać grypy Voice Ekipa.

Polecane wydarzenia

Letnia Scena Artystyczna - Dave Bo + DJ

MCK zaprasza na trzeci z wakacyjnych koncertów w cyklu Letnia Scena Artystyczna. Będą przeboje w aranżacjach…

Fantastyczne soboty z Toporami

Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Topory zaprasza na drugie spotkanie z planszówkami, RPGami i…

Niebrów Blues Festiwal

Stowarzyszenie Galeria na Wsi Niebrów zaprasza 20 lipca do Smardzewic ul. Klonowa 2 na Niebrów Blues Festiwal…

Z klasyką przez Polskę - Justyna Khil i Rozalia Kierc

Centrum Kultury i Biblioteka w Smardzewicach zapraszają na kolejny koncert z cyklu "Z klasyką przez Polskę"…
Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo