Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,
konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej
Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,
konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej
Przed nami kolejny koncert w ramach Letniej Sceny Artystycznej! Już w najbliższy piątek, 21 sierpnia o godz. 19:00, na scenie Przystani Miejskiej nad Pilicą wystąpi lokalny zespół KAZZU.
Formacja KAZZU swoją historię pisze od 2017 roku. Zaczynali jako duet Krzysztofa Kopcia i Karoliny Lubickiej, a dziś jako trzyosobowy skład grają melodyjnego rocka z głębokimi, autorskimi tekstami. Na swoim koncie mają płytę „Ty i Ja”, wiele koncertów i przede wszystkim ogromną pasję do muzyki oraz mocne rockowe przesłanie.
Skład zespołu:
Krzysztof Kopeć – wokal, gitara solowa
Jan Kędzierski – gitara basowa
Witold Wilczarski – perkusja
Zapraszamy na wieczór pełen muzyki i rockowej energii!
Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021