Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,
konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej
Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,
konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej
Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na spotkanie autorskie z Dominikiem Kozarem - autorem kryminałów, które odbędzie się w Czytelni MBP przy ul. Mościckiego 6, w czwartek, 9 października br. o godzinie 17.00. Wydarzenie będzie połączone z promocją najnowszej powieści autora zatytułowanej „Waldenburg”.
Dominik Kozar to absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, z zawodu nauczyciel, a z zamiłowania pasjonat literatury, historii, pieszych wędrówek, od lat związany z Tomaszowem Mazowieckim. Autor trzech kryminałów: „Likwidator 44”, „Wyklęty 48” oraz najnowszej powieści pt. „Waldenburg", która wciąga czytelnika w mroczną atmosferę powojennej Polski.
Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników literatury, historii oraz dobrej powieści sensacyjnej. Po spotkaniu będzie możliwość rozmowy z autorem oraz zakupu książek z autografem. Wstępna wydarzenie jest wolny.
Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021