"Weselny toast" w Ale Kino w MCK Tkacz | Kocham Tomaszów! - oficjalny serwis turystyczny Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Obraz
dofinansowania

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,

konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Poznaj atrakcje miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki

"Weselny toast" w Ale Kino w MCK Tkacz

Dla dwojga
Seniorzy
Single
Kategoria
Kulturalne
Miejsce
MCK Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki
Wstęp
biletowany
Opis wydarzenia

„Weselny toast” to francuska komedia, na którą Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza 8 maja do sali kinowej KiTka przy ul. Niebrowskiej 50. Film zostanie wyświetlony w ramach cyklu Ale Kino i będzie to już ostatni seans przed wakacyjną przerwą. Początek o godz. 18.

Jak można przeczytać w opisie filmu, w „Weselnym toaście” znajdziemy wszystko to, za co uwielbiamy francuskie komedie: romantyczną miłość, wigor, odrobinę nostalgii i cięty humor, którego ostrze łagodzi czułość, z jaką odmalowane są słabości bohaterów.

Laurent Tirard („Facet na miarę”, „Mikołajek”), który wyreżyserował ten obraz, do komedii podszedł w świeży i oryginalny sposób, wplatając w nią elementy stand-upu. Pokazał, że męczące rytuały stają się znacznie milsze, jeśli choć trochę polubimy swoją rodzinę. A wtedy może nawet będziemy gotowi na założenie własnej.

Główny bohater, 35-letni Adrien, jest neurotykiem i właśnie rozstał się z dziewczyną. Podczas rodzinnej kolacji zostaje poproszony o wygłoszenie toastu na weselu siostry. Czego będzie chciał życzyć młodej parze, gdy jego związek legł w gruzach? Czy wyjdzie ze strefy komfortu i będzie walczył o swoją miłość? Przekonacie się, przychodząc na film. 
 

Polecane wydarzenia

Festyn rodzinny z okazji dnia matki i dziecka

Festyn rodzinny z okazji dnia matki i dziecka odbędzie się 26 maja w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w…

Koncert Pieśni Maryjnych

Koncert pieśni maryjnych odbędzie się w niedzielę, 26 maja, o godz. 15.30 w Sanktuarium św. Anny w…

Marynistyczna wystawa w MCK Browarna

„Morskie opowieści” to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 27 maja o godz. 17 w Miejskim Centrum…

Balonowy Dzień Dziecka nad Zalewem Sulejowskim

Balonowy Dzień Dziecka nad Zalewem Sulejowskim odbędzie się w dniach 31 maja -1 czerwca w Ośrodku Molo w…
Obraz
dofinansowania

Projekt pn. "TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim" wsparty przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, finansowany w ramach Programu "Rozwój Lokalny" ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021
 

www.eeagrants.pl

Obraz
logo